באנר עמוד מותגים

קצת עלינו

אנחנו ליימן שליסל ויש לנו את העבודה הכי מתוקה בעולם.

אנחנו חברה משפחתית פרטית מובילה שמתמחה בייצור, הפצה, יבוא ושיווק של מגוון מוצרים מובחרים – שוקולד, מסטיקים, סוכריות, וופלים, ממתקים, מאפים, מוצרי מזון ועוד.

החברה שלנו היא המפיצה הרשמית והבלעדית של מותגים בינלאומיים שכולם אוהבים; לואקר, ריטר ספורט, הרשי'ז, מנטוס, וורטר'ס אורגינל הם רק חלק קטן מהם.

אנחנו גם היצרנים של מוצרי מותגים מקומיים כמו "קליית גת" ו"טעמי הגליל".

התחלנו לייבא לישראל כבר בשנת 1964 בניהול שתי המשפחות המייסדות, משפחת ליימן ומשפחת שליסל, שלא מפסיקות לפעול לשיפור ולהרחבה של מגוון המוצרים.

אם יש תחושה שהמוצרים שלנו נמצאים בכל מקום –
זה כי הם באמת בכל מקום!

תוכלו למצוא אותם בכל פינה בשוק הפרטי והמאורגן בישראל ובכל נקודות המכירה ברחבי הארץ – גם הגדולות וגם הקטנות. בנוסף, אנחנו פועלים יחד עם השותפים העסקיים שלנו להפצה מלאה של מוצרי ליימן שליסל גם בשווקים הערביים ובמגזרים השונים.

לא היינו יכולים לעשות שום דבר מזה בלי העובדות והעובדים שלנו. מאות אנשי ונשות מקצוע מסורים, מתוכם יותר משני שליש בתפקידי שטח: מכירות, שירות, שיווק, שינוע, לוגיסטיקה ומנהלה.

אנחנו משקיעים במה שחשוב לכם ולנו: בשירות יעיל ומהיר לצרכנים, בקשרי עבודה פוריים ומפרים עם הספקים, בסביבת עבודה מכילה ומעשירה לעובדים, בשמירה על איכות הסביבה ובשיתוף פעולה עם עמותות המעסיקות קהילות בעלי מוגבלויות.

יש לנו הרבה מה לספר ובמה להתגאות, אבל משהו אחד שלמדנו בתור אחת מעשר חברות המזון הגדולות בישראל – זה תמיד להשאיר לכם טעם מתוק של עוד.

להתראות על המדפים! 👋🏼

×

שלום! 

לפניות בנושא שירות לקוחות מוזמנים לכתוב לנו בווטסאפ

×